نظرسنجی
کدام یک از بخشها بیشتر مورد توجه شماست ؟
  
لینک RSS سایت
آمار
عضو: 1322
اخبار: 64
لینک ها: 0
بازدیدکنندگان: 1698958
صفحه اصلي
جستجوی پیشرفته
درباره ما
منوی کاربران
مقالات
تخصصی عمرانی
تخصصی معماری
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
محبوب ترین ها
 
صفحه اصلي arrow مقالات arrow سازه arrow خانه های پیش ساخته
خانه های پیش ساخته ارسال به دوست
نویسنده مسعود بقائي كيا   
۰۸ آبان ۱۳۸۶


صنعت ساختمان و پروژه­هاي عمراني به گواهي آمار و ارقام، از لحاظ سرمايه و حجم نيروي انساني درگير، بزرگترين صنعت در كشور مي­باشد. رشد سريع جمعيت و افزايش تقاضا، نياز به كاهش زمان تحويل پروژه­هاي عمراني و كاهش زمان برگشت سرماية سرمايه­گذاران و عواملي از اين قبيل باعث شده­اند تا ضرورت ايجاد تحول در شيوه­هاي سنتي صنعت ساختمان روزبه­روز بيشتر شود. روش­ "سازه­هاي پيش­ساخته سبك" كه يكي از تكنولوژي­هاي نوپا در عرصه ساخت و ساز­هاي عمراني در كشور است موضوع مصاحبة شبكة تحليلگران تكنولوژي ايران با مهندس احمدي، معاونت اجرايي موسسة سازه­هاي پيش­ساختة سبك (SAP) است. در زير نكات مهم آن ملاحظه مي­گردد:

صنعت ساختمان در جهان در حدود صد تا صدوده سال قدمت دارد و شروع آن به زماني برمي­گردد كه اولين تيرهاي بتوني به صورت T شكل، توليد صنعتي شده و قطعات بتوني با اشكال مختلف در مقياس صنعتي توليد شد.

اگر تكنولوژي ساختمان را به معني وارد شدن صنعت در ساختمان­سازي بگيريم، از حدود سال47 تكنولوژي ساختمان وارد ايران شد و اوج آن زماني بود كه ساختمان­سازي به صورت شهرك­سازي در بعضي از شهرهاي بزرگ مثل اصفهان(مجتمع ذوب آهن)، اهواز، تبريز، تهران و برخي ديگر از شهرها شروع شد. اين صنعت بيشتر از كشورهاي اروپايي مانند آلمان، هلند، انگليس و فنلاند به ايران وارد شد.

تكنولوژي سازه­هاي پيش­ساختة سبك

تنوع تكنولوژي­هاي ساختمان بسيار زياد است و هر كدام ويژگي­ها و قاعدتاً محدوديت­هاي خاص خود را دارند. سيستم سازه­هاي پيش ساخته سبك را حدود 34 سال پيش يك آمريكايي ابداع كرد. مرحلة صنعتي شدن آن 5 تا 6 سال به طول انجاميد. عمده­ترين شركت­هايي كه در دنيا اين تكنولوژي را به كار مي­گيرند، شركت E.V.G اتريش و شركت­هاي 3D Panel و RAM در آمريكا مي­باشند. توجه زياد صنايع اروپايي به تكنولوژي سازه­هاي پيش­ساخته سبك به خاطر مشكلاتي بود كه در ساير تكنولوژي­هاي پيش­ساخته وجود داشت. به طور مثال تكنولوژي Large Panel با وجود سرعت بالا و كارخانه­اي بودن آن، با مشكل ضعف اتصالات روبروست و همچنين وزن سنگين ساختمان يك معضل جدي در اين تكنولوژي به شمار مي­رود. حمل­ونقل قطعات سنگين بتوني، اين فرآيندها را دشوار مي­كند. در زلزله­اي كه چند سال پيش در تركيه اتفاق افتاد، ساختمان­هاي زيادي كه در آنها از تكنولوژي Large Panel استفاده شده بود به دليل ضعف اتصالات تخريب شدند.

در تكنولوژي سازه­هاي پيش­ساختة سبك، اتصالات به صورت يكپارچه است (ديوار به ديوار، سقف به ديوار و ديوار به پي). بر خلاف روش Large Panel كه اتصالات به صورت كام و زبانه است، در روش سازه­هاي پيش ساخته سبك، اتصالات به صورت جوش نقطه­اي است و به جاي اينكه ابتدا قطعات سنگين بتن در كارخانه ساخته شده و بعد به هم متصل شوند، ابتدا سازه به صورت شبكه­هاي ميلگردي كه بين آنها(بين دو شبكه ميلگرد) يك لايه فوم پلي­استايرن قرار مي­گيرد ساخته مي­شود و پانل­هاي سبك در محل احداث ساختمان به فنداسيون جوش داده مي­شود و همچنين ديوارها و سقف به هم جوش داده مي­شوند و ساختمان با پانل­هاي سبك برپا مي­شود. سپس در همان محل ديوارها و سقف و محل، اتصالات به صورت همزمان بتن پاشي مي­شوند. بتن از طريق پمپ، با فشار هوا به پانل­ها پاشيده مي­شود كه اصطلاحاً آن را "شات كريت" گويند.

اين روش باعث يكپارچگي در اتصالات شده، استحكام و پايداري ساختمان را در مقابل نيروهاي ديناميكي حاصل از زلزله يا طوفان افزايش مي­دهد.

بنابراين دليل انتخاب روش سازه­هاي پيش ساخته سبك استفاده از امتيازات برتر آن نسبت به ساير تكنولوژيهاي پيش ساخته موجود است كه هنوز هم از اين مزايا برخوردار است.

البته همانند صنايع ديگر، در اين صنعت هم ممكن است نوآوري­هايي در دنيا ديده شود. اما با توجه به شرايط اقليمي، فرهنگي و اجتماعي، روش سازه­هاي پيش­ساخته سبك، مناسبترين روش براي ايران تشخيص داده شده است. به طور مثال تكنولوژي­هاي جديد قيمت مسكن را خيلي بالا مي­برند كه اين با نياز اغلب مردم ما به خانه­هاي ارزان­قيمت سازگار نيست ولي روش سازه­هاي پيش­ساختة سبك قيمت را بالا نمي­برد.

ويژگي­هاي مهم روش سازه­هاي پيش ساخته سبك

الف) مقاومت در برابر زلزله

در مناطق زلزله­خيز مانند ايران، يكي از پارامترهاي مهم در ساختمان­سازي كاهش وزن ساختمان است. چرا كه نيروهاي زلزله با وزن ساختمان نسبت مستقيم دارد. بنابراين تكنولوژي انتخاب شده بايد داراي جهت­گيري كاهش وزن باشد. بر خلاف شيوة سازه­هاي پيش­ساخته سبك در ساير سيستم­هاي پيش­ساخته ديگر، اتصالاتشان اكثراً به صورت مفصلي و لولايي است و داراي وزن سنگين هستند. تنها در اين روش است كه با 8 سانتيمتر بتن مي­­توان نيروهاي ساختمان 4 طبقه را در طبقه همكف تحمل كرد. وزن نهايي ساختمان با اين روش، نسبت به روش­هاي پيش­ساخته ديگر و همچنين ساختمان­هاي بتني، 25 درصد كاهش مي­يابد؛ يعني در هنگام زلزله 25 درصد نيروي كمتر به ساختمان وارد مي­شود. امروزه سبك­سازي ساختمان يكي از شعارهاي اصلي در صنعت مسكن است.

ب) انعطاف­پذيري در توليد و امكان حفظ جلوه­هاي معماري اسلامي و ايراني

مسأله مهم ديگر در صنعت ساختمان حفظ ملاك­­هاي فرهنگي و جلوه­هاي معماري اسلامي و ايراني در طراحي و نماسازي ساختمان­هاست. انحناهاي موجود در گنبدهاي مساجد، نقش­­ و نگارهاي ايراني و اسليمي و ساير موارد از نشانه­هاي معماري اسلامي و ايراني است كه در روش سازه­هاي پيش­ساخته سبك مي­توان آنها را حفظ كرد. چرا كه مي­توان پانل­هاي سبك مورد استفاده را به هر طرح دلخواه درآورد و پس از نصب آنها در محل خود، بتن­پاشي روي آنها انجام داد. روش سازه­هاي پيش ساخته سبك، حتي ساخت گنبدهاي بزرگ را كه به دليل زيادي وزن، دشوار است آسان­تر­ مي­كند چرا كه در اين روش وزن سازه­ها بسيار كاهش مي­يابد در حالي كه مقاومت و استحكام­ آنها بالاتر مي­رود.

ج) ايمني در ساختمان

بحث ايمني، از مهمترين مسائل صنعت ساختمان است چرا كه با سلامتي انسان­ها سر و كار دارد. در ساختمانهاي سنتي چون ستونها و اسكلت فلزي، قسمت اعظم بار ساختمان را تحمل مي­كنند. با كنار رفتن يك تير يا ستون، كل ساختمان به طور ناگهاني فرو مي­ريزد. در روش سازه­هاي پيش­ساخته سبك چون به جاي استفاده از اسكلت فلزي، از شبكه­هاي ميلگردي كه در تمام سطوح ديوارها توزيع شده­­­اند استفاده مي­شود، فروريزي ناگهاني پيش نمي­آيد. چرا كه اتصالات و مواضع تحمل بار به صورت يكپارچه در تمام ساختمان وجود دارند.

د) صرفه­جويي­هاي ملي و ساير مزاياي ناشي از كاربرد روش سازه­ها پيش­ساختة سبك

اگر به صرفه­جويي­هايي كه كوچك به نظر مي­رسند، در مقياس ملي نگاه كنيم، به ارقام بالايي تبديل مي­شوند كه مي­تواند نقشي حياتي در رشد و شكوفايي كشور ايفا كند. در زير به مزاياي ناشي از كاربرد تكنولوژي سازه­هاي پيش­ساخته سبك در صنعت ساختمان اشاره مي­شود:

1- كاهش متوسط ميزان كاربرد ميلگرد فولاد از 38 كيلوگرم در ساختمان­هايLarge Panel و ساختمان سنتي به 34 كيلوگرم در روش سازه­هاي پيش­ساختة سبك

2- كاهش استفاده از سيمان در هزينه­هاي تمام شده ساختمان

3- ده درصد كاهش در هزينة تمام­شدة ساختمان

4- كاهش وزن ساختمان(بطور مثال فقط در بحث استفاده از فولاد 12 كيلوگرم در هر متر مربع زيربنا، كاهش وزن ديده مي­شود)

5- كاهش زمان برگشت سرمايه از حدود 2 سال در شيوه سنتي به 5 الي 6 ماه در روش سازه­هاي پيش­ساختة سبك

6- كاهش ضايعات مواد اوليه و استفاده بهتر از منابع ملي

7- صرفه­جويي در مصرف انرژي(به دليل عايق بودن ديوارها، ناشي از كاربرد پل­استايرن در پانل­ها)

8- افزايش عمر ساختمان و افزايش استحكام آن

9- ايمني بيشتر ساختمان در برابر زلزله

10- كاهش ميزان آلودگي­هاي صوتي محيط

از محدوديت­هاي روش سازه­هاي پيش­ساختة سبك آن است كه فعلاً اين روش تنها تا 4 طبقه در كشور قابل انجام است. البته در دنيا تا 8 طبقه نيز از آن استفاده شده است.

یادداشت های بازدید کننده گان

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۰۰
مقاله خانه های پیش ساخته مربوط به نانو است 
لطفا اصلاح کنید 
با تشکر از سایت مفید شما 
اگه زحمت نباشه می خواستم واسم بفرستید 
 
خیلی لازم دارم 
ممنون 

نویسنده سعیده خدابنده لو در تاریخ ۲۵/۰۱/۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۲۰
 
 
 
 
مدیریت محترم شرکت  
 
 
 
 
 
احتراما" شرکت آینده سازان ایران تولید کننده انواع ساختمانهای پیش ساخته خلاصه اي از اجرا ، نظارت ، مشاركت و اهداف شركت آينده سازان ايران از زمان تاسيس تا بحال به حضور شما معرفي مي نماید. 
 
1. شركت در سال 1362 به شماره ثبت 514 تاسيس شده است. 
 
2. از زمان تاسيس تا بحال مديريت شركت به عهده مهندس علي كلهر ميباشد. 
 
3. اولين پروژه شركت سال 1362 تكميل قسمتي از بيمارستان شهيد بهشتي قم و پروژه هاي بعدي نصب گارد كنار اتوبان ، پروژه هاي 8 الي 22 واحدي در تهران بصورت مشاركت و پيمانكاري ، ساخت و مشاركت كارخانه سنگ در سمنان ، راه اندازي كارخانه توليد خانه پيش ساخته شركت آينده سازان ايران در سال 1380 ، اجراء  
پروژه هاي خانه پيش ساخته در چالوس ، كلاردشت ، كرمان ، دماوند ، لاوان ، اشترينان ، لواسان و ... در طبقات ، طرح هاي گوناگون و مصالح و مواد مختلف با سرعت ساخت بالا . 
 
4. شركت داراي يازده گواهي اختراع در زمينه مقاوم سازي و سبك سازي ساختمانهاي پيش ساخته است. 
 
5. به دليل وجود قوانين مبني بر پيگرد قانوني بر عليه مشابه سازان و كپي برداران از اختراعات ، در حال حاضر شركت آينده سازان ايران انحصار توليد ساختمان پيش ساخته (به روش استاندارد اروپا و ژاپن) را در ايران با توجه به رعايت فرهنگ ساختمان سازي ايراني اجراء مي نمايد.  
 
6. يكي از اهداف مهم شركت كيفيت بالاي توليد ساختمان پيش ساخته با نازلترين قيمت است. تا جاييكه افراد حقيقي و حقوقي به دليل سود كم ، تمايلي به وارد شدن در اين صنعت را نداشته باشند. 
 
7. طراحي سه بعدي قبل از اجراء مطابق با نقشه و نظر كارفرما از ديگر فعاليتهاي شركت است. 
 
 
 
 
 
مشخصات ساختمان پيش ساخته از نظر استحكام و مقاومت بشرح ذيل مي باشد : 
 
الف ـ ساختمانهای شرکت آینده سازان ایران با در نظر گرفتن استاندارد جهانی ساختمانهای پیش ساخته عرضه می گردد. 
 
ب ـ ضد زلزله (حداقل 9 ريشتر) و مقاوم در برابر طوفان ، سيل و حريق. 
 
پ ـ عايق در برابر رطوبت ، سرما ، گرما ، صدا و ...  
 
ت ـ قابليت شستشو ديوارهاي داخلي ، خارجي ، سقف و كف ساختمان پيش ساخته . 
 
ث ـ ساختمان پيش ساخته بعد از نصب قابليت دمونتاژ و نصب در مكان بعدي را دارد . 
 
ج ـ خدمات شركت شامل يكسال بيمه ساختمان پيش ساخته ، ده سال خدمات پس از فروش و تضمين حداقل 90 سال عمر مفيد مي باشد . 
 
 
 
لازم بذکر است شرکت آینده سازان ایران تحت پوشش انجمن صاحبان معادن سنگ ایران بوده و در زمینه فروش انواع سنگهای ساختمانی با عرضه مستقیم از معدن و کارخانه جات تحت پوشش فعالیت می نماید. 
 
 
 
با تشکر  
 
سعیده خدابنده لو 
 
 
 
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می نماییم وب سایت شرکت آینده سازان ایران را ملاحظه فرمایید. 
 
 
 
تلفن: 
 
021 7755 6454 
 
7756 1617 
 
تلفکس: 
 
021 7756 5078 
 
 
 
دفتر فروش و نمایشگاه دائمی: 
 
تلفن: 
 
021 2246 1895 
 
246 1907 
 
 
 
آدرس: شهرک شهید محلاتی - بالاتر از مینی سیتی - فاز 3 - پاساژ ارم - طبقه 2 - واحد 43 
 
وب سایت : www.home-ir.com 
 
ایمیل:  
 
صندوق پستی: تهران – 16415/391 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ملاقات حضوری با ما تماس بگیرید. 
 
021 7755 6454 
77561617 
77565078 
 
 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۸/۰۲/۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۲۵
باسلام 
برای خرید ونصب یک ساختمان ویلایی بامساحت 30 الی40 متری 
وقیمت لطفا اینجانب را راهنمایی کنید 
متشکرم  
محمد خالویی 
09131230252

نویسنده (مهم در تاریخ ۲۷/۰۳/۱۳۸۷ ساعت ۰۸:۳۷
باسلام  
برای خرید ونصب یک ساختمان ویلایی بامساحت 70 الی100 متری  
وقیمت لطفا اینجانب را راهنمایی کنید  
متشکرم

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۷/۰۴/۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۴۶
برای ساختن یک ساختمان در اطراف شهر تنکابن . زمین با شیب 13 درصد می باشد با ساختن یک ساختمان 100 متری چه هزینه ای در بر خواهد داشت و زمان تحویل چه مدت می باشد ؟

نویسنده (مهم در تاریخ ۲۷/۰۴/۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۵۲
ساختن ساختمان 100 متری با شیب 13 درصد  
دوخوابه . اشپزخانه . پارکینگ .و استخر چه هزینه ای در بر خواهد داشت؟

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۰۵/۱۳۸۷ ساعت ۱۱:۳۳

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۰۵/۱۳۸۷ ساعت ۱۱:۳۴
باسلام  
برای خرید ونصب یک ساختمان ویلایی بامساحت 70وقیمت لطفا اینجانب را راهنمایی کنید. 
متشکرم

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۳۰/۰۵/۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۰۳
برای ساخت یک دستگاه ساختمان 100 متری چقد هزینه می شود ودرضمن درکل ایران کاربرد داردیانه مثلا جفت یک آسمانخراش می شور ویلا ساخت شهرداری این مجوز برای را می دهد یانه

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۶/۰۷/۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۰۸
باسلام  
برای خرید ونصب یک ساختمان ویلایی بامساحت 70وقیمت لطفا اینجانب را راهنمایی کنید.  
متشکرم

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۳۰/۰۷/۱۳۸۷ ساعت ۱۱:۰۷
باسلام واحترام 
آیا شما توانایی ساخت در چندین طبقه را دارید؟ 
آیا انجمن تولیدکنندان خانه های پیش ساخته وجود دارد؟ 
متشکرم 
ادیب 02144240811 تلفاکس

نویسنده مهمان در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۲۱:۴۲
باسلام و احترام  
در صورت امکان بروشور و قیمت تمام شده و نمونه کار و مدت ساخت را ارسال کنید.  
برای خرید و نصب یک ساختمان ویلایی دوطبقه یا مساحت زیر بنای 150 متر چقدر هزینه لازم است؟؟

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۲۱:۲۲
باسلام و احترام 
در صورت امکان بروشور و قیمت تمام شده و نمونه کار و مدت ساخت را ارسال کنید. 
برای خرید و نصب یک ساختمان ویلایی یا مساحت زیر بنای 150 متر چقدر هزینه لازم است؟؟

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۷/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۱۹
با سلام و احترام ،خواشمندا ست در خصوص احداث یک خانه پیش ساخته یا (کانکس مجهر -با سقف شیبدار) با نازل ترین قیمت به ابعاد 30 متر با امکانات رفاهی جهت استقرا در در یک زمینی (باغ ) بصورت شیبدار اطلاعات کافی از همه موارد در اختیار اینجانب قرار دهید 
متشکرم

نویسنده بهرام(مهمان) در تاریخ ۲۶/۱۱/۱۳۸۷ ساعت ۲۲:۴۱
با سلام. 
می خواستم از هزینه ی ساخت برای یک بنا با متراژ 300 متر در یک طبقه و همچنین هزینه ی بک بنا با زیر بنای 150 متر در دو طبقه اطلاعاتی به من بدید.همچنین از مدت زمان نصب کامل هر کدام از واحد ها.ممنون 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۸۷ ساعت ۱۰:۴۰
مرسي 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۵/۱۱/۱۳۸۷ ساعت ۰۸:۳۳
شرایط ساخت یک مجتمع گردشگری با شهر بازی همراه با قیمت به تفکیک بنا و فضا سازی را اعلام فرمایید.

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۱/۰۸/۱۳۸۷ ساعت ۲۳:۲۷
با سلام: 
در شمال کدام ساختمان بهتر جواب میدهد یک ساختمان ویلایی سوییت 50 متری چه مقدار هزینه بر میدارد؟با تشکر

نویسنده نصيري(مهمان) در تاریخ ۲۴/۰۸/۱۳۸۷ ساعت ۲۰:۰۷
يه خونه اي ويلايي 70 متري (محل نصب تهران) جقدر هزينه داره؟ 09126802134

نویسنده tah (مهما در تاریخ ۱۲/۰۹/۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۲۰
احتراما" بروشور وقيمت تمام شده و نمونه كار ومدت ساخت را اعلام وتوضيح دهيد

نویسنده tah (مهما در تاریخ ۱۲/۰۹/۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۲۰
احتراما" بروشور وقيمت تمام شده و نمونه كار ومدت ساخت را اعلام وتوضيح دهيد

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۳/۰۴/۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۱۵
با عرض سلام 
چگونه می توان تخمین حدودی قیمت و امکان سنجی برای خرید اینگونه منازل داشت. با تشکر

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۷/۱۰/۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۴۰
با سلام 
می خواستم اطلاعاتی در رابطه با حداکثر طبقات و حداکثر بنا داشته باشم که برای مثال10طبقه هم اجرا میشه

نویسنده (مهما در تاریخ ۰۸/۱۰/۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۵۳
احتراما" بروشور وقیمت تمام شده و نمونه کار و مدت ساخت را اعلام وتوضیح فرمایید.

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۸۷ ساعت ۲۳:۳۹
سلام قیمت یک خانه ویلایی در زمین 300متری با بنای 100 چقدر تمام میشه من جدی دارم مگم چون در انزلی هستم وقصد ساخت را دارم

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۳/۱۰/۱۳۸۷ ساعت ۰۳:۰۶
با سلام ایا توان اجرای تیراژ بالا در 6 طبقه در زمان کوتاه را دارید در صورت مثبت بودن لطفا با بنده تماس بگیرید وکاتالوگ و آنالیز قیمت برای واحد های 60 متری و محل کارخانه را به این شرکت(اباد وش تبریز) ابلغ بفرمائید ابلاغ بفرمائید با سپاس محمد زینی وش ممنون abadvashetabrizco.blogfa.com

نویسنده میهمان در تاریخ ۱۳/۱۰/۱۳۸۷ ساعت ۲۲:۱۰
با سلام وآرزوی توفیق الهی 
 
قیمت یک خانه ویلایی دوبلکس حدود هر طبقه80متر درجاده سه هزار تنکابن بهمراه هزینه های ارسال را دارم 
 
در صورت امکان کاتالوگ محصولات شرکت نیز ارسال نمایید  
با تشکر کریمی

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۰/۱۰/۱۳۸۷ ساعت ۱۰:۱۶
شرکت ساختمانی و تاسیساتی بنیان عمران پارس به عنوان اولین شرکت ساختمانی فعال در زمینه تولید کانکس و خانه پیش ساخته میباشد . سیستم مورد استفاده در این شرکت بر مبنای سیستم LSF ( سیستم سازه های سرد نورد شده ) تنها سیستم دارای تائیدیه مرکز تحقیقات مسکن برای دیوار های باربر میباشد که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا میباشد . برخی مشخصات فنی این سیستم عبارتند از :  
1- سازه ها از پروفیل های گالوانیزه با مقاطع خاص  
2- دیواره داخلی از پانل های کناف با پوشش رنگ یا کاغذ دیواری و ....  
3- دیواره خارجی از سمنت بورد با پوشش دلخواه خریدار  
4- درب و پنجره ها از جنس یو پی وی سی با شیشه دوجداره  
5- کف از سرامیک یا پارکت  
6- لوله کشی تاسیسات و برفی بصورت توکار  
7- سقف از ساندویچ پانل یا ورق طرحدار یا اجناس مشابه  
همچنین برخی پروژه های اجرا شده توسط این شرکت عبارتند از :  
1- اجرای واحد های ویلائی متعدد در نقاط مختلف کشور  
2- اجرای واحد های پیش ساخته جهت اورژانس ، هلال احمر ، نیروی انتظامی و ...  
3- اجرای مدارس پیش ساخته در نقاط مختلف کشور  
4- اجرای واحد های ویلائی در دهکده آرامش واقع در دماوند ( یک طبقه و دو طبقه )  
5- اجرای واحد پیش ساخته در پارکینگ بیهقی  
شایان ذکر است که مزیت اصلی این سیستم سرعت قابل ملاحظه در اجرای آن میباشد به نحوی که مدت زمان اجرای یک واحد ویلائی بصورت تمام شده حدود 60 روز کاری بر آورد میگردد . 
همچنین این شرکت آمادگی دارد تا نسبت به تولید و عرضه دیگر محصولات خود شامل کانکس های UPVC و کانکس های با ساندویچ پانل و واحد های پیش ساخته با ساندویچ پانل نیز اقدام نماید که مشخصات در سایت این شرکت قابل بازدید میباشد .  
 
بنیان عمران پارس ‌خانم کریمی  
 
تهران، تهران ، ولیعصر ـ بالاتر از توانیر ـ پلاک ۱۲۳۹ ـ طبقه ۴ ـ واحد ۱۶  
 
تلفن : ۸۸۸۸۱۶۲۹-۳۰  
 
 
 
 
www.bopars.com  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۶/۰۳/۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۱۸
باسلام  
برای خریدونصب یک ساختمان ویلایی بامساحت 85متر وقیمت لطفا اینجانب را راهنمایی کنید.  
با تشکر -

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۲/۰۳/۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۵۱
ایامیشود درپنج طبقه دراطراف تهران گرمدره ساخت هرطبقه 130 متر هزینه تقریبی چقدر میشود

نویسنده سلیمان قنادیان(م در تاریخ ۰۶/۰۴/۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۵۵
با سلام 
تولیدی بازرگانی سورنا اولین تولید کننده و صادر کننده سقف های کاذب دوجداره u.p.v.c به آسیای میانه دعوت به همکاری می نماید.لطفا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.09155814723-05825230609

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۹/۰۴/۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۳۱
با تشكر از اطلاعات خوبتان لطفا بفرماييد اجراي يك واحد ساختماني در شهر طبس استان يزد با حدود 140 متر زير بنا در توان شما است . يعني براتون مقدور است و چقدر هزينه در بر دارد

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۳/۰۴/۱۳۸۸ ساعت ۰۰:۱۴
با سلام 
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی در زمینی به مساحت 150 متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود؟ 
با تشکر 
 
09139132987 زینلی

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۷/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۳۵
باسلام من یک زمین 120 متری دارم خواهشمندم مرا راهنمایی کنید که برای ساخت آن چه طرحهایی با چه قیمتی میتوانم استفاده کنم با تشکر

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۷/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۳۶

نویسنده عزیزی(مهمان) در تاریخ ۱۸/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۲۱:۱۶
قبل از مونتاژ درمحل چه کارهایی در محل مورد نظر موردنیاز است مثلا لوله کشی ویا برق ویا فونداسیون (درزمینی که قراره پیش ساخته درانجا قرار بگیره )هزینه برای یک واحد 110 متری تقریبا چقدر میشودباتشکر

نویسنده afsaneh در تاریخ ۰۳/۱۱/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۱۹
شرکت آینده سازان ایران تولید کننده قطعات و سازهای پیش ساخته با کاربری شهرک سازی ، ساختمان، خانه ، ویلا ، متل، کانکس  
 
هیئت مدیره شرکت آینده سازان ایران از سال 1362 تحقیقات خود را در زمینه تولید قطعات سبک و مقاوم برای استفاده در انواع سازه های پیش ساخته آغاز نموده اند . 
 
***************** 
گروه مهندسی مشاور پیش ساخته شرکت آماده ارائه خدمات ذیل می باشد. 
 
* طراحی معماری مدرن از مصالح و مواد نوین از مرحله نقشه برداری ، محاسبات ، 
طراحی سه بعدی قبل از اجراء ، تهیه نقشهای فاز یک و دو تا تحویل ساختمان . 
 
***************** 
سازه و قطعات ساختمانهای پیش ساخته با مشخصات ذیل ارائه می گردد. 
 
 
1ـ کاهش ضخامت دیوارها ، افزایش کیفیت و بالا بردن مساحت مفید زیر بنا در اکثر سازه ها  
2ـ سبک و مقاوم سازی با طراحی معماری مدرن ـ بالا بردن دقت و کیفیت در ساخت 
3ـ کاهش هزینه تمام شده در مقایسه با ساختمانهای سنتی ساز ـ افزایش عمر ساختمان  
4 ـ عایق در برابر گرما ـ سرما ـ رطوبت ـ صدا ـ حریق ـ فضا سازی سه بعدی 
5 ـ قابلیت جابجایی پس از نصب ـ استفاده از مواد و مصالح نوین با اجرای سریع 
6ـ مقاوم در برابر زلزله و بلایای طبیعی.  
 
سازهUPVC بتن 
سازه بتنی با قالب فلزی  
سازه بتنی پیش ساخته سبک 
سازه بتن سبک پرلیتی  
سازه نیَ وبتن 
سازه یونولیت بتن 
سازه پوشال وبتن 
سازه بتنی پیش ساخته 
سازه دیوار وسقف با گچ الیافی  
سازه 3Dپنل  
سازه LSF 
سازه LSFوبتن سبک 
سازه فلز و کاه 
سازه ساندویچ پانل فایبرگلاس 
سازه چوبی وارداتی  
سازه PVC-WOOD  
سازه چوب وفلز 
دیوار 3D پنل  
دیوار بتنی مشبک 
دیوار بتنی محوطه 
 
تلفـــن : 77812860 - 77556454 - 77265504- 021 
فکــس : 02177565078  
سایت :www.home-ir.com  
ایمیـــل:  
 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۹/۱۱/۱۳۸۸ ساعت ۱۴:۰۱
سلام  
لطفأهزینه ساخت یک ساختمان ویلایی 120 متری با زمین 400 متری در استان قزوین چقدرمیشود. 

نویسنده (مهمان) در تاریخ ۱۰/۱۱/۱۳۸۸ ساعت ۲۳:۵۷
با عرض سلام 
لطفااطلاعات درموردهزینه ونحوه احداث بنا را در صورت امکان برای من mail کنید.  
 
با تشکر

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۸۸ ساعت ۰۸:۵۲
سلام. خسته نباشید.  
هزینه ساخت یک ساختمان 70 متری در کرج چقدر می‌شود؟ ممنون 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۶/۱۱/۱۳۸۸ ساعت ۲۲:۱۰
لطفادرخصوص زمان ساخت وهزینه یک واحد 100متری مراراهنمایی کنید: ضمنابفرمائید درکل کشور توان اجرادارید یاخیر؟ در شاهرود چطور؟  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۴/۱۲/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۵۱
با سلام  
ممنون از اطلاعات مفید شما 
امکانش هست که یک کاتالوگ در خصوص این تکنولوژی و قیمت تمام شده ساخت هر متر مربع از آن برای من ارسال کنید 
با تشکر

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۱۲/۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۱۵
سلام من میخواستم بدونم هزینه ساخت یه خونه80متری باابعاد زمین6*20چقدر درمیاد  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۱۲/۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۱۵
سلام من میخواستم بدونم هزینه ساخت یه خونه80متری باابعاد زمین6*20چقدر درمیاد  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۴/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۲۳:۱۰
با عرض سلام وخسته نباشید لطفا" راهنمایی میخواستم در مورد قیمت هر متر مربع و اجرا در شهر های شمال  
با تشکر {عسگری} 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۹/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۱۷
با سلام  
 
شرکت ابنیه پارس بر پایه تجارب چندین ساله در مورد پروژههای انجام شده تا به امروز در زمینه خانه های پیش ساخته در منطقه شمال کشور فعال می باشد و خصوصیات این ساختمانها بشرح ذیل می باشد : 
1 -اسکلت از فولاد سرد نورد شده با روکش گالوانیزه  
2-دیوار های 4 لایه و مقاوم در برابر حرارت .برودت وصوت و حریق و رطوبت  
3-مقاومت زلزله تا 9 ریشتر  
4-با امکانات کامل داخلی و تاسیسات برقی و لوله کشی گرم و سرد و 
5-گارانتی اجزای سازه تا 10 سال  
6-محصول کشور ترکیه  
 
 
در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا CD بصورت رایگان ارسال گردد.دفت مرکزی  
2- 01213293250 
 

نویسنده سعید(مهمان) در تاریخ ۱۵/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۴۶
با سلام  
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی پیش ساخته در زمینی به مساحت 150 متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود؟با مدت زمان اجرا.  
با تشکر  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۴۷
با سلام  
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی در زمینی به مساحت 150 متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود؟با مدت زمان اجرا..موبایل 09159971358  
با تشکر  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۴۹
با سلام  
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی در زمینی به مساحت 150 متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود؟با مدت زمان اجرا..موبایل 09159971358  
با تشکر

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۱/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۲۸
با سلام 
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی 70 متری با امکانات کامل و مدت زمان اجرا چقدر میشود؟با تشکر

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۴/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۰۷:۵۱
هزینه ساخت یک ساختمان پنج واحدی در زمینی به مساحت 330 متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی در شمال کشور چقدر می شود؟ مدت زمان پروژره را نیز پیش بینی بفرمایید.

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۶/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۱۰
جهت سفارش خانه های پیش ساخته به صورت ویلایی و مسکونی و تجاری و صنعتی و نیز کانکس ها و کمپ های مختلف از نوع پانل های باربر و نیز از نوع سیستم سازه ال اس اف LSF در هر نقطه از ایران اسلامی می توانید با شماه همراه 09125887357 تماس بگیرید. 
هزینه فونداسیون و حمل با خریدار و تمامی هزینه ساخت و طراحی و خدمات نصب به عهده فروشنده خواهد بود. 
پوشش های داخلی کف و دیواره ها و نیز سقف داخلی و خارجی در انواع طرح ها و رنگ بندی های مختلف و از جنس های مختلف مطابق با سلیقه مشتری خواهد بود که انتخاب های مختلف قابل اجرا می باشد.

نویسنده شایان(مهمان) در تاریخ ۲۷/۰۶/۱۳۸۸ ساعت ۲۲:۵۸
احتراما 
لطفاهزینه و زمان ساخت یک ویلای 80 متری دو خوابه در آمل را توضیح دهید.متشکرم 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۱/۰۷/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۱۶
سلام 
لطفاهزینه و زمان ساخت یک ویلای 90 متری دو خوابه در محمودآباد را توضیح دهید. 
متشکرم  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۸/۰۹/۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۵۰
لطفا در مورد هزینه خانه ای دوبلکس حدود 140متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 500 متر در رودهن با امکانات خوب اینجانب را راهنمایی فرمایید

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۰۸/۱۳۸۸ ساعت ۲۳:۳۳
با سلام 
ما خانه اي داريم دو طبقه كه يك طبقه زيرزمين و يك طبقه هم به صورت هم كف است. 
بنده در صورتي كه بخواهم طبقه سوم با همان پشت بام را به خانه تبديل كنم چه مقدار هزينه حدودا در بر خواهد داشت؟ 
با متراژ 80 متر 
ممنونم 
 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۶/۰۸/۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۰۳
لطفا در موردكل ساختمانهاي پيش ساخته توضيح دهيد

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۸/۰۸/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۵۶
با سلام  
من دانشجوی کارشناسی معماری هستم و می خواستم یکسری اطلاعات در باره انواع سقف های پیش ساخته و استاندارد هایی که در کارگاه برای ساخت آن رعایت می کنید توضیحاتی را ارائه بدهید ( اگر به صورت کاتالوگ باشد متشکرم )  
 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۳/۰۹/۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۳۷
با سلام 
من دانشجوی کارشناسی معماری هستم لطفا اطلاعاتی راجع به ساختمانهای پیش ساخته بدهید البته اگر این اطلاعات با دتایل باشد لطف بزرگتری است

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۴/۰۹/۱۳۸۸ ساعت ۰۰:۴۶
با سلام واحترام هزینه ساخت یک باب خونه مجردی چقدر میشود 
لطفا کاتالوگ و بروشور فراموش نشود . ممنون :)

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۵/۰۹/۱۳۸۸ ساعت ۰۷:۴۶
سلام 
هزينه ساخت ويلا 70 متري در دو طبقه در زمين 500 متري چقدر مي‌شود ضمناً زمين در كوهپايه و سطح شيب حدود 5% دارد.

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۵/۰۹/۱۳۸۸ ساعت ۰۷:۴۷
سلام  
هزينه ساخت ويلا 70 متري در دو طبقه در زمين 500 متري چقدر مي‌شود ضمناً زمين در كوهپايه و سطح شيب حدود 5% دارد. 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۱/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۲۸
اين همه سئوال بي جواب!!!! 
 
پس من چرا؟ 
 
اول به اونها پاسخ بديد ،لعدا به ما،

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۱/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۲۹
نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۱/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۲۸ 
اين همه سئوال بي جواب!!!!  
 
پس من چرا؟  
 
اول به اونها پاسخ بديد ،بعدا به ما، 
 
مرسي

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۵۰
سلام 
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی پیش ساخته در زمینی به مساحت 150 متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود؟با مدت زمان اجرا.  
با تشکر  
mail:  
tell:09131284320

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۱/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۰۱:۰۰
هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی پیش ساخته در منطقه جابان روستای اوچونک و همچنین مدت ساخت سازه با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود؟با تشکر  
tell:09122798996 حسینی

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۱۰/۱۳۸۸ ساعت ۲۲:۰۹
سلام باتشکرازارائه اطلاعات مفیدتان:لطفادرخصوص زمان ساخت وهزینه یک واحد 100متری مراراهنمایی کنید: ضمنابفرمائید درکل کشور توان اجرادارید یاخیر؟ در استان یزد چطور؟ mail:

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۰/۰۱/۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۲۹
چرا به سوالات پاسخ نمدهید؟؟؟؟

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۳/۰۱/۱۳۸۹ ساعت ۰۰:۵۰
سلام چرا جواب اين همه سوال بي جواب رو نمي دين؟؟ 
سوال من هم مثل خيلي ها راجع به قيمته....حدودا 250 متري دوبلكس. 
تورو خدا يه ليست قيمت تخميني از ويلاهاي پر تقاضا توي سايت بزارين....تورو خدا...... 

نویسنده مهمان(مویدی(مهما در تاریخ ۱۶/۰۱/۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۱۲
سلاملطفا درخصوص ساخت یک ویلا وهزینه ها ونمونه کار بنده راراهنمائی کنید  
بروشوروهزینه های تمام شده برای ساخت یک ویلا چقدرمیباشد؟

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۷/۰۱/۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۴۵
با سلام وخسته نباشيدلطفا هزينه يك ويلاي دوبلكس با زيربناي 80 متر را براي اينجانب ميل كنيد. باتشكر

نویسنده مهدی حق شناس(مهم در تاریخ ۱۸/۰۱/۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۴۸
سال نوبر شما دوستان عزیز مبارک  
در رابطه با کارهای ساختمان و نمای سنگ در خدمت شما هستم . خوشحال می شوم با شما همکاری داشته باشیم . عرضه مستقیم سنگ از اصفهان به محل ساختمان شما.

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۳۱/۰۱/۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۱۲
با سلام و عرض ادب 
شرکت مهندسی سهند مینا با دارا بودن بیش از سی سال سابقه فعالیت در خصوص واردات و توزیع مواد اولیه فوم های پلی یورتان از کشور ایتالیا به عنوان نماینده انحصاری شرکت GALILEO TP وproces ایتالیا و همچنین واردات و توزیع دستگاه های پر فشار و کم فشار تزریق فوم و خدمات پس از فروش و نیز در راستای احداث خانه های پیش ساخته با مواد مصرفی دارای استاندارد EURO4 اروپا با استفاده از سازه های آهنی و L S F فعالیت می نماید 
شایان ذکر است این شرکت در طی مدت زمان فعالیت خود موفق به ارایه خدماتی همچون : 
--احداث واحد های مسکونی و ویلایی در آبسرد دماوند(بیش از 40 واحد) 
--احداث واحد های تجهیز کارگاهی همچون سد بختیاری با بیش از 700 متر مربع زیر بنا 
--بیش از سه سال سابقه صادرات به کشور های همسایه به ویژه افغانستان  
--احداث ویلا در اقصی نفاط کشور 
-- و ..... 
بوده و آماده ارائه انواع خدمات فنی مهندسی در خصوص طراحی و اجرا انواع ویلا ، فروشگاه ، منزل مسکونی ، انواع اقامتگاه کارگاهی و سوله پارتیشن ،انواع نما های کامپوزیت وفایبر گلاس و PVC داخل ساختمان و خارج ساختمان و ... با مواد کاملا عایق در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید،رطوبت،حرارت و برودت و آلودگی صوتی به هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد. 
قابل ذکر است محصولات تولیدی این شرکت مقاومت کامل جهت مقابله با زلزله های بسیار شدید را دارا بوده و از زیبایی و امنیت قابل ملاحظه ای برخوردار است. 
قیمت محصولات ویلایی یا کارگاهی این شرکت از متر مربع کف 200 هزار تومان شروع شده و تا متری 400 هزار تومان ادامه می یابد که با توجه به ارایه یک ویلا کامل با تمامی امکانات همچون سرویس های کامل بهداشتی ایرانی و فرنگی،حمام،کمد دیواری،کابینت MDF ،دیوار های چوبی با استفاده از چوب طبیعی و غیره از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. 
مدت زمان اجرای پروؤه های ویلایی در کمتر از یکماه در سراسر کشور امکان پذیر است. 
ارائه خدمات برتر در زمینه سرعت نصب ،مقاومت سازه،قیمت مناسب،زیبایی و کیفیت در سطح استاندارد های کشور های اروپایی از افتخارات ما محسوب می گردد. 
 
 
آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان دکتر علی شریعتی بعد از تقاطع میرداماد ساختمان 1186 طبقه دوم واحد 12 
 
تلفن تماس واحد بازرگانی :30 03 25 22-021 
تلفکس :36 49 27 22 -021  
معاونت بازرگانی : آقای مهندس مبین نعیمی09122836170 
کارخانه : شهر قدس شهریار ، میدان قدس  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۵/۰۴/۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۰۲
سلام هزینه ساخت یک ویلای 150 متری دوبلکس یا کیفیت عالی چقدر می شود؟

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۸/۰۱/۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۵۴
سلام و خسته نباشید 
هزینه ساخت یک ویلا پیش ساخته در منطقه نورود رشت به مساحت 120الا 150متر مربع با امکانات کامل و کیفیت عالی چقدر میشود ؟با مدت زمان اجرا و تحویل ؟ 
با تشکر 
mail:  
tell:09194280359

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۵/۰۵/۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۴۲
من خیلی دوست دارم اگه امکانش باشه یک سری تصاویر از ساختمان های اجرا شده توسط این شرکت و احیاناکاتالوگی اگه دارید رو داشته باشم  
از لطفتون ممنونم. 
09382066088 
داود رادفرمهر 
 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۱۰/۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۸
سلام وتشکر از شما-هزینه تمام شده این ساختمانهای پیش ساخته با جنس متوسط به نحویکه روی پشت بام ساختمانی دیگر بخواهد اجرا شود چقدر است؟ 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۵/۱۰/۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۱
هزینه ساخت وقیمت تمام شده متری چنده؟در استان فارس -شمال استان منطق نسبتا سردسیر وخشک-آباده 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۱/۱۱/۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۰۱
سلام خسته نباشین 
هزینه ساخت یک ویلای 150متری درزمینی با شیب ملایم چقدر؟واتمام پروژه چه مدتی به طول خواهد انجامید(لواسان)

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۶/۱۱/۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۶
سلام تاچه ارتفاعي ميتوان از صفحات يو پي وي سي براي ديوارهاهستفاده كرد ممنون نگهدار

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۵۴
سلام! يك انتقاد! 
خيلي بده كه سايتي با اين بار علمي ، قيمت انجام LSF براي هر متر مربع رو اعلام نمي كنه! 
اين محصول يه كالا نيست كه ببريم صندوق ، اونجا قيمتش رو بفهميم! اگه توجه كنيد ، دوستان بالا هم قيمت از شما خواسته اند! 
البته اين عدم اعلام نه تنها تو سايت شما نيست ، حتي تو سايت خود توليد كننده هاي LSF هم نيست . 
 
با تشكر  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۵۶
سلام! يك انتقاد! 
خيلي بده كه سايتي با اين بار علمي ، قيمت انجام LSF براي هر متر مربع رو اعلام نمي كنه! 
اين محصول يه كالا نيست كه ببريم صندوق ، اونجا قيمتش رو بفهميم! اگه توجه كنيد ، دوستان بالا هم قيمت از شما خواسته اند! 
البته اين عدم اعلام نه تنها تو سايت شما نيست ، حتي تو سايت خود توليد كننده هاي LSF هم نيست . 
 
با تشكر  

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۱۴/۰۱/۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۰۳
سلام-میخواهم طبقه سوم به سبک سبکسازی به متراژ150متراجراکنم دوست دارم شما منو راهنمای کنید یا اجرا نمائید وضمنا ازجنسهای مواد های شیمای ضرر رسان نباشد وقیمت هم مهم میباشد(استان بوشهر)

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۲/۰۲/۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۰
باسلام خدمت شما مي خواستم بپرسم خريد يك ويلاي يك طبقه 100 متري جقدر تمام ميشود قيمتش منظور مرسي

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۵/۰۳/۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۵۱
سلام هزينه ساخت براي هر متر چقدر تمام ميشه بناي مفيد و غير مفيد براي ساخت يك خونه 50 متري چقدر هزينه ميشهممنون ميسم اگه راهنماييم كنيد  
 
09122568009

نویسنده مهمان 7/5/91(مهمان) در تاریخ ۰۷/۰۵/۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۰
سلام 
هزينه ساخت 100متر بنا در محدوده كردان (باغ) دو خوابه لطفا هزينه ساخت و و زمان اجرا ونمونه نقشه و بروشور را در صورت امكان برايم ارسال نماييد . 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۸/۱۰/۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۵
لطفا قیمت تقریبی در باره ویلاها بفرمایید چون تمام سوال ها در این باره است. قیمت تقریبی بفرمایید چون می دونیم قیمت درست بستگی به مصالح انتخابی مشتری داره. ممنون

نویسنده:
متن:

لطفا کد امنیتی را وارد نمایید

آخرین بروز رسانی ( ۰۱ تير ۱۳۸۸ )
Advertisement
 
 

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
سایت تکنولوژی عمران 2006 - 2012